Opcje przeglądania

Karmy dla kociąt Alleva:

  • są gotowane na parze

  • mają wysoką zawartość mięsa

  • są wolne od GMO

 

Karmy dla kociąt Alleva zostały opracowane przez dietetyków weterynaryjnych. Ich formuły są zbilansowane w białka, tłuszcze i węglowodany, co zapewnia kompletną dietę dostosowaną do różnych potrzeb Twojego kociaka, rekompensując ewentualne niedobory.

Wybierając karmę dla kociąt Alleva, oferujesz swojemu kotu karmę specjalnie dostosowaną do jego wieku i wielkości pyszczka, ponieważ rozmiar krokietów jest mniejszy w porównaniu z karmą dla kotów dorosłych.

Karma dla kociąt jest bogata w kalorie i spełnia wszystkie potrzeby fizjologiczne kociaka przez cały okres jego wzrostu.

Poniżej znajdziesz szeroki wybór suchej karmy składającej się z wysokiej jakości krokietów, bogatych w składniki odżywcze, gotowanych na parze, specjalnie przystosowanych dla kociąt w okresie odsadzenia lub po odsadzeniu i w trakcie wzrostu. Krokiety są odpowiednie dla wszystkich ras kotów. Sprawdź opakowanie, aby określić, ile należy dziennie kamić Twojego psa na podstawie jego wagi.

Alleva oferuje Ci karmę dla kociąt w linii Holistic - Alleva Holistic Kitten oraz w linii Equilibrium - Alleva Equilibrium Kitten. Opakowania są dostępne w gramaturach: 400g, 1,5kg oraz 10kg.

Karma dla kociąt

Alleva Equilibrium (Dla kociąt) Kurczak

Alleva Equilibrium (Dla kociąt) Kurczak
Alleva Equilibrium (Dla kociąt) Kurczak

Alleva Equilibrium (Kitten) Chicken

Pełnoporcjowa karma dla kociąt oraz kotek w ciąży i karmiących.

Dostępna w opakowaniach: 400 g, 1,5kg, 10 kg.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

Cena: 22,90 zł

Przyrost masy ciała jest jednym z głównych wskaźników prawidłowego rozwoju i dobrego stanu zdrowia kociaka. Od drugiego tygodnia życia kociak powinien przybierać na wadze około 100 g tygodniowo (wskaźnik może się różnić w zależności od rasy). Jeśli kociak nie rośnie i nie przybiera na wadze, może to wskazywać na występowanie problemów zdrowotnych lub niewłaściwe karmienie i utrzymanie zwierzęcia.

Głównymi przyczynami powolnego wzrostu i niedowagi mogą być:
- Niedożywienie. Może to być brak mleka od matki kotki we wczesnych stadiach życia. A później - niewystarczające odżywianie ze środowiska. W takim przypadku musisz dodatkowo nakarmić kociaka.
- Niezbilansowana dieta: karma dla kociąt powinna zawierać wszystkie niezbędne substancje - białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy, minerały i inne pierwiastki śladowe. W takim przypadku należy zmienić dietę na pełnoporcjową i zbilansowaną! Jeśli żywisz suchą karmą, wybierz linie dla kociąt – zawsze zawierają więcej białka, tłuszczów i niezbędnych składników niż karma dla dorosłych kotów.

Alleva oferuje wyłącznie pełnoporcjowe karmy dla kociąt z wysoką zawartością mięsa. Karma dla kociąt Alleva Holistic Kitten cechuje się wysoką zawartością mięsa kurczaka i kaczki. Bezzbożową, holistyczną formułę wspiera ponadto potężna odżywczo mieszanka fitoskładników. Wszystkie linie karm Alleva powstają poprzez delikatne gotowanie na parze, dzięki czemu wartości odżywcze składników są zachowane w pełni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl