Opcje przeglądania

Karmy dla kociąt Alleva:

  • są gotowane na parze

  • mają wysoką zawartość mięsa

  • są wolne od GMO

 

Karmy dla kociąt Alleva zostały opracowane przez dietetyków weterynaryjnych. Ich formuły są zbilansowane w białka, tłuszcze i węglowodany, co zapewnia kompletną dietę dostosowaną do różnych potrzeb Twojego kociaka, rekompensując ewentualne niedobory.

Wybierając karmę dla kociąt Alleva, oferujesz swojemu kotu karmę specjalnie dostosowaną do jego wieku i wielkości pyszczka, ponieważ rozmiar krokietów jest mniejszy w porównaniu z karmą dla kotów dorosłych.

Karma dla kociąt jest bogata w kalorie i spełnia wszystkie potrzeby fizjologiczne kociaka przez cały okres jego wzrostu.

Poniżej znajdziesz szeroki wybór suchej karmy składającej się z wysokiej jakości krokietów, bogatych w składniki odżywcze, gotowanych na parze, specjalnie przystosowanych dla kociąt w okresie odsadzenia lub po odsadzeniu i w trakcie wzrostu. Krokiety są odpowiednie dla wszystkich ras kotów. Sprawdź opakowanie, aby określić, ile należy dziennie kamić Twojego psa na podstawie jego wagi.

Alleva oferuje Ci karmę dla kociąt w linii Holistic - Alleva Holistic Kitten oraz w linii Equilibrium - Alleva Equilibrium Kitten. Opakowania są dostępne w gramaturach: 400g, 1,5kg oraz 10kg.

Karma dla kociąt

Przyrost masy ciała jest jednym z głównych wskaźników prawidłowego rozwoju i dobrego stanu zdrowia kociaka. Od drugiego tygodnia życia kociak powinien przybierać na wadze około 100 g tygodniowo (wskaźnik może się różnić w zależności od rasy). Jeśli kociak nie rośnie i nie przybiera na wadze, może to wskazywać na występowanie problemów zdrowotnych lub niewłaściwe karmienie i utrzymanie zwierzęcia.

Głównymi przyczynami powolnego wzrostu i niedowagi mogą być:
- Niedożywienie. Może to być brak mleka od matki kotki we wczesnych stadiach życia. A później - niewystarczające odżywianie ze środowiska. W takim przypadku musisz dodatkowo nakarmić kociaka.
- Niezbilansowana dieta: karma dla kociąt powinna zawierać wszystkie niezbędne substancje - białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy, minerały i inne pierwiastki śladowe. W takim przypadku należy zmienić dietę na pełnoporcjową i zbilansowaną! Jeśli żywisz suchą karmą, wybierz linie dla kociąt – zawsze zawierają więcej białka, tłuszczów i niezbędnych składników niż karma dla dorosłych kotów.

Alleva oferuje wyłącznie pełnoporcjowe karmy dla kociąt z wysoką zawartością mięsa. Karma dla kociąt Alleva Holistic Kitten cechuje się wysoką zawartością mięsa kurczaka i kaczki. Bezzbożową, holistyczną formułę wspiera ponadto potężna odżywczo mieszanka fitoskładników. Wszystkie linie karm Alleva powstają poprzez delikatne gotowanie na parze, dzięki czemu wartości odżywcze składników są zachowane w pełni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl