O firmie

Diusapet – 120 lat doświadczenia w karmieniu zwierząt domowych

 

Odpowiednie żywienie jest jednym z ważniejszych aspektów opieki nad naszymi pupilami. Jeśli chcesz, by Twój pies lub kot był zdrowy, musisz pamiętać o podstawowych wymaganiach żywnościowych. Zwierzaki na każdym etapie swojego życia potrzebują pełnowartościowego, zbilansowanego pokarmu. Właściwa dieta jest więc podstawą  dobrego zdrowia. Należy pamiętać, że żywienie psa czy kota jest zróżnicowane ze względu na jego wiek, wielkość, zapotrzebowanie energetyczne, płeć, okres ciąży też ewentualne choroby.

 

Diusapet to firma, która na rynku europejskim cieszy się zaufaniem wielu klientów. W tworzeniu najlepszych karm dla zwierząt domowych  specjalizujemy się od wielu lat.

 

KATALOG PRODUKTÓW ALLEVA

 

Naszą wiedzę budujemy od 1901 roku, kiedy to swój „debiut” we Francji miała pierwsza naturalna linia produktów weterynaryjnych do żywienia zwierząt domowych. Obecnie reprezentujemy międzynarodowy zespół ekspertów w dziedzinie klinicznego żywienia zwierząt domowych. Swoją wiedzę i doświadczenie jako producent karmy dla zwierząt domowych łączymy z pasją i miłością do zwierząt a naszą ofertę kierujemy zarówno do właścicieli psów i kotów jak i profesjonalistów zajmujących się ich hodowlą. Rozwój naszych produktów opieramy na licznych badaniach naukowych naszej żywności, które  prowadzimy w sposób całkowicie etyczny i wolny od okrucieństwa. Podmiotem naszej najwyższej troski są zarówno zwierzęta żyjące w warunkach rodzinnych ale też te  naturalnie dotknięte chorobą. W ten sposób leczymy je za darmo, a jednocześnie potwierdzamy skuteczność naszych receptur . Wszystkie nasze wysiłki, w ciągu ostatnich 120 lat, mają na celu zapewnienie dobrego samopoczucia i długowieczności Twoich zwierząt domowych.

 

Co wspólnego z karmą dla zwierząt domowych ma nauka i technologia?

 

Rozwój i badania naukowe od lat wspierają poprawę jakości wielu  aspektów ludzkiego życia. Wiele z tych osiągnięć może być z powodzeniem wykorzystanych w celu poprawy dobrostanu naszych pupili. Warto podkreślić ,  że wszelkie podejmowane przez nas w tym obszarze działania czynimy w zgodzie i z poszanowaniem środowiska naturalnego , dbając o przyszłość naszej planety i przyszłych pokoleń.  Żywienie, jako jedna z najważniejszych funkcji życiowych od lat jest przedmiotem zainteresowania ze strony lekarzy a także ekspertów reprezentujących różne dziedziny nauki. Właściwa  dieta wpływa pozytywnie nie tylko na nasze zdrowie fizyczne,  ale sprzyja także dobremu samopoczuciu i wewnętrznej harmonii przez co jakość naszego życia i jego długość rośnie.

Nasz zespół badawczy, we współpracy z autorytetami świata nauki prowadzi od lat badania  laboratoryjne (tak w laboratoriach własnych jak i referencyjnych), których celem jest ciągła poprawa parametrów naszych produktów . Prace prowadzimy dwutorowo. Jedne - z udziałem zdrowych zwierząt , gdzie stale monitorujemy takie parametry  jak :smak i ogólne samopoczucie zwierząt domowych, w tym stan futra i skóry, stolce i inne istotne parametry nieinwazyjne. Drugi strumień prac obejmuje badania kliniczne na chorych zwierzętach, ze zdiagnozowanym wcześniej stanem patologicznym (zwierzę chore), które wspieramy najodpowiedniejszą  dietą . W trakcie podawania naszych diet stale monitorujemy ich  wpływ na poprawę stanu zdrowia zwierzęcia a w razie braku uzyskania pożądanych efektów i dokonujemy niezbędnych modyfikacji ich składu. Takie podejście pozwala nam być zawsze innowacyjnym i nowatorskim  w naszych formułach i podejściu do żywienia, z jednym unikalnym celem: poprawą zdrowia naszych czworonożnych przyjaciół.

Nasza, zlokalizowana we Włoszech, fabryka karm dla zwierząt domowych stosuje najnowocześniejszą technologię, łączącą użycie najwyższej  jakości surowców z „delikatną” obróbka termiczną (tzw.” gotowanie na parze”) co pozwala uzyskać wysoką tolerancję i przyswajalność naszych karm z jednoczesnym zachowaniem pożądanych właściwości odżywczych.

 
Posiadamy  certyfikat ISO 22000 (zazwyczaj stosowany w produkcji żywności klasy ludzkiej) i ISO 9001. Nasz proces produkcyjny zapewnia  najnowocześniejszą technologię kładącą nacisk na  poszanowanie środowiska naturalnego, bezpieczeństwo i kontrolę jakości, a w pełni wyposażone laboratorium wewnętrzne czuwa nad jakością  każdego składnika użytego do produkcji karmy żywności i każdego produktu gotowego.

 

Mottem  Diusapet jest: "Zdrowie to nie wszystko, ale bez zdrowia wszystko jest niczym". Co to oznacza?

- Zdrowie  zwierzaka jest ostatecznym celem wszystkich naszych działań. Nasza filozofia brzmi: W  zdrowym ciele – zdrowy duch. Zdrowie ma nie tylko wymiar fizyczny. Zdrowie to także równowaga w sferze psychicznej i emocjonalnej. Tylko połączenie tych 3 składowych daje pożądany efekt w postaci dobrego samopoczucia, wzrostu wydajności naszego organizmu  i długowieczności. I taki jest właśnie Diusapet- to karmy, które są zdolne zadbać o wszystkie składowe życia naszego ukochanego pupila: dobrostan fizyczny ale także  jego równowagę psychiczną i emocjonalną. A wszystko to osiągamy łącząc gruntownie przebadane proste, wysokojakościowe składniki odżywcze, które  traktujemy z należytą  miłością, szacunkiem i pasją, z najbardziej innowacyjną technologią osadzoną w stale monitorowanym i certyfikowanym standardzie  produkcji. To jest Diusapet. To jest Miłość. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl